Dyktando - klasa I - z rz i ż

Bohaterska akcja straaków (z rz i ż)

Alarm! Alarm! Rozbmiał dźwięk syreny straackiej. Straak Gego wsiadł szybko do swojego wozu. Za nim wawo podąyli pozostali straacy. Na miejscu poaru ujeli płonące dewo i peraone twae dzieci, które bawiły się tu obok. Wiedzieli, że teba działać szybko. Wyposaeni w węe straackie, zaraz ruszyli napód, eby ugasić ten potęny ogień.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ Julia zask1
5/19/20, 5:07 PM
Julia 1 błąd
~ KAROLINA ZASK
5/19/20, 4:49 PM
Karolina Z. zero błędów.
~ 4
5/18/20, 4:14 PM
Asia G zero błędów
~ Marlena
5/15/20, 12:33 PM
Marlena dwa błedy
~ HARRY
5/11/20, 6:53 AM
POSZŁO GŁADKO:)
~ Kamyk
4/17/20, 9:23 PM
xD