Dyktando - klasa VI - wszystkie zasady

Co lb kto moe kryć się w szafie? (wszystkie zasady)

Lbicie czytać? Ja wielbiam. Kadego dnia mszę przecić co najmniej kilkanaście stron eby ze spokojem połoyć się do snu. Wtedy rozmyślam o ulbionych boaterach twoę nowe scenarisze wsplnie z nimi przeywam niezwykłe pygody.
Zastanawiacie się co miałam na myśli z szafą? Moe waacie e taki ze mnie ml ksiąkowy e najchętniej zamknęłabym się w szafie z wielk ksig i czytała w nieskończoność. To na pewno byłoby ciekawe przeycie ale dzisiaj zamieam opowiedzieć wam o dawno peczytanej lekte.
Lew, czarownica i stara szafa to pierwsza czść powieści z arn cykl siedmi powieści atorstwa C.S. ewisa. Głwnymi boateramiiotr, zanna, dmnd i cja. Podczas pobytu w ogromnym dwoe cja odkrywa w szafie pejście do innego świata. Peprawiając się pez zaśnieony las dziewczynka spotkała fana o imieniu mns.
Wywodzcy się z mitolog greckiej stwr opowiada ldzkemu dziecku o tym e Narnia znalazła się pod dami okrtnej iałej zarownicy ktrej magia spowiła krainę kończc się zim .
Gdy cja wraca do olbymiego dom, rodzeństwo wiey w jej opowieść. iotr daje si jednak pekonać i wodzi do szafy.
cecie wiedzieć co dzieje się dalej? Dołczcie do dzieci i pekonajcie się, jakie niebezpieczeństwa groą mieszkańc arn oraz małym boaterom w starciu z iałą zarownic.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ Uczeń
2/18/18 4:18 PM
Długie i nudne nie chce tego robić
~ króciara
2/15/18 7:10 PM
Trochę długie ale dzk
~ Nudziara
2/2/18 8:26 AM
nudne to