Dyktando - klasa VI - z i, ii i ji

Kilka informac o pracy polic (z i, ii i ji)

Kiedy widzmy pędzący na sygnale radiowóz, możemy pomyśleć, że oto policjanci goną złodzie. Taki obraz widzimy przecież w filmach. Pełne emocji pościg, mrożące krew w żyłach potyczk z przestępcami oraz zwycięskie powroty z trudnych mis. To codzienność funkcjonariuszy oglądanych na ekranach. Tymczasem prawdziwe życie ma w sobie niewele z kinowej mag.
Głównym zadaniem policj jest dbanie o bezpieczeństwo obywatel oraz zapobeganie przestępczośc. Wielu traged można przecież uniknąć. Ale to wymaga odpowednej edukacjii|ji?ji}. Dlatego policjancc często odwiedzają szkoły i prowadzą pogadank z ucznam. Takie lekcje mogą dotyczyć welu tematów — od zasad zachowania się na ruchlwej ulicy i ale po rozpoznawanie zagrożeń wynkających z używania nowych technolog.
Co jeszcze robą policjanc? Wypełnają dziesątki dokumentów i skrupulatnie prowadzą statystyk, dzięki którym podejmowane są odpowednie kroki mające zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczciwym obywatelom.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ RemiZ
2/23/18 11:42 AM
Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tę moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc. Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tę moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc Ja pierdolę, impra w kurwę, dzisiaj pewnie chuja urwę będę ruchał jak jebnięty, wciągnę węża, spale skręty Barman podaj coca-colę to se węża tam wpierdolę niech mi nos trochę odpocznie, bo ja lecę całorocznie Szykuj skocznie, zaczynamy, zaraz się sponiewieramy barman już węgorza łowi, my jesteśmy już gotowi Pędzi ta lokomotywa, jedna setka i dwa piwa czyli, kurwa, laska twoja, dalej laska targaj gnoja To nie kutas, to jest Bobi, on ci w pipie dobrze zrobi mów mu Bobi duża knaga, go nie zważy nawet waga Nie ma, kurwa, takiej wagi, dzisiaj w pipie doznasz magii jestem nagi w samych butach, bo kurwy tańczą na fiutach Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tą moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tą moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc Ty już, kurwa, oszalałaś, najebana w koncie szczałaś i rzygałaś w męskim klopie, leżysz jak czopka w Croppie Ziomek kopie Tranwestytę , bo się przebrał za kobitę i niech kopie dziwoląga, niech mu wypierdoli gonga Halo, halo? Co się dzieje? Nawet DJ wódę chleje taki z niego ura bura, że sam na parkiecie hula No i dobrze, o to chodzi, bawmy się pókim młodzi niech zaszkodzi nam na zdrowie, jak jebniemy se po sowie Mam w głowie niezły lot, zapierdalam jak ten kot miał, miał, kotek, miauczy, jedna kreska nie wystarczy W nosie haraczy, w dupie ogień, bo, kurwa, jestem bogiem a z nałogiem sobie radzę, chociaż ledwo się prowadzę Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tą moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc.Impra jest tu, a ludzi w pizdu Czuję tą moc, bo naćpany całą noc Balet jest tu, ludzi ze stu mam białą moc i lecimy całą noc
~ Radek:)
2/23/18 11:39 AM
kocham julke B
~ Kupa
2/20/18 4:50 PM
Kupa z dupy niczym gowno z dupy sraka pra ptaka spk g g g g g g g gówno
~ to je mElallAAAA
2/20/18 8:34 AM
lubie grac w dYktandAaaaaAA
~ mELALALLAAaAa
2/20/18 8:33 AM
omg ale jestem !!!!!!!!!!
~ Thjaja
2/18/18 3:33 PM
Iuaa
~ Klara
2/15/18 9:04 PM
Super 32/32 !
~ Karla
2/15/18 9:00 PM
Fajny test
~ loli...................
2/15/18 6:21 PM
Fajny test... Ale krótki
~ Victoria36
2/15/18 6:08 PM
32/32
~ Miszczu
2/13/18 7:49 PM
zajelo neco minute ja miam 7 lat i dotslem 100 % XDDD izi
~ Makaroni =3
2/12/18 7:48 PM
No... 32/32 B> Dostanę 6 yay! xD
~ xKiLLeReKx
2/12/18 3:46 PM
WOW :D 1 raz i 100%
~ embjcj
2/8/18 6:51 PM
jestem świetny
~ gucio
2/8/18 6:50 PM
miałem 100% i z dyktanda zapewne dostanę 6
~ Stonoga
2/8/18 6:36 PM
Nawet niezłe
~ alan
2/8/18 2:33 PM
macie sciąge lub 30 lat
~ domi
1/27/18 2:30 PM
Jestem najlepsza
~ Yyy...
1/23/18 5:48 PM
Jestem najlepsza!!! XD