Dyktando - klasa VII - z ę i ą

Po kcercie (z ę i ą)

Minła północ, kiedy wróciliśmy do domu. Drog z ctrum miasta pokonaliśmy pieszo. Bolały mnie pity i miałam przyspieszone ttno. Ale serce nie biło mi tak mocno z powodu przemierzonych kilometrów. W pamici wciż na nowo odtwarzałam wrażenia z kcertu. To było pikne! Jakby na scenie rozkwitła wiosna. W tej muzyce widziałam błkit nieba, pczki na gałziach i wielk tcz.
Rozejrzałam się po pokoju, wokół panował porzdek. Otworzyłam dzinik. Chciałam uwiecznić te cudownie spdzone chwile. Zwłaszcza że dalej tak dobrze pamitałam każdy ton i akcent, każd pioskę. Zdżyłam jednak zapisać kilka słów i zasnłam. Zreszt nie ma się co dziwić, byłam okropnie zmczona.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ Laura
3/6/22, 2:23 PM
Za pierwszym razem miałam 100%, uważam, że to dyktando jest bardzo łatwe. Bardzo polecam tą stronkę, jest bardzo przydatna, a sama często z niej korzystam.
~ klasa3/A Teodor :]
5/14/21, 2:42 PM
fajowa strona polecam bardzo lubię się na niej uczyć a mama jest zemnie dumna.
~ tusia
4/22/21, 12:33 PM
to minę/eła to obie te opcjię zaznaczyłam i jest żle
~ Ola
3/29/21, 6:13 AM
Ezz dyktando
~ Gabrysia
2/22/21, 12:56 PM
Fajna strona
~ Niko
1/16/21, 11:27 AM
100 %, kl. 4
~ maNiEk 224
9/28/20, 12:38 PM
100% ez dyktando
~ Kacper
6/5/20, 5:44 AM
Za pierwszym razem : lość literek do wstawienia: 26 Poprawne odpowiedzi: 26 Nieprawidłowe odpowiedzi: 0
~ siema
5/12/20, 6:58 PM
fajna strona do uczenia dyktanda
~ Artur
5/8/20, 9:54 AM
spodobało się.