Dyktando - klasa VII - z nie

Podróż w (z nie)

Nigdy , że kiedyś zacznę pisać opowiadania. To było zupełnie i przyszło do mnie skąd.
Ostatnio zgłosiłem nawet jedno z nich na konkurs organizowany przez bibliotekę w naszym mieście. Wyszło . Tak przynajmniej sądziłem. Zwłaszcza że włożyłem w jego pisanie wysiłku. Często bywałem z efektów mojej pracy i czułem twórczą, ale razem. Pewnie dlatego udało mi się pokonać moją wrodzoną . Podjąłem decyzję i stanąłem w sekretariacie z plikiem wydrukowanych kartek.
Pani przyjmująca zgłoszenia była miła. Mimo wszystko oceniać jej zbyt pochopnie i . Może miała akurat dzień.
jednak zabrała moje opowiadanie i wpisała mnie na listę uczestników konkursu „Podróż w . Teraz z czekam na wyniki.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ kubuś
6/22/20, 5:33 AM
100% dałem rade pozdrawiam moją panią z polskiego
~ Koks
6/5/20, 10:28 AM
Easy
~ Martina
5/22/20, 10:16 AM
Łatwiutkie