IMAO

IMAO to skrót od anglojęzycznego wyrażenia: In My Arrogant Opinion (W mojej aroganckiej opinii). Zwrot ten najczęściej można spotkać w komunikacji zachodzącej pomiędzy internautami.

 

Przykłady użycia:

IMAO, jesteś raczej mało pociągającą kobietą.

IMAO, moje biodra są zbyt szerokie, by być atrakcyjnymi.

Komentarze

~ Eurazja
5/6/24, 3:01 PM
Teraz wszystko wiem dzienks
~ Klaudia
12/25/21, 3:41 PM
LMAO - to skrót od angielskiego "Laughing My Ass Off", czyli "śmiać się do rozpuku, pękać ze śmiechu" lub IMAO to skrót od anglojęzycznego wyrażenia: In My Arrogant Opinion (W mojej aroganckiej opinii)
~ Lubię kaczki
10/31/21, 10:17 PM
Może wam chodzi o LMAO nie pamiętam dokładnego rozwiniecia ale to jest coś typu LOL.
~ Makłowicz
5/8/21, 4:23 PM
Kiedy „emo” używamy w odniesieniu do cech i osobowości danej osoby, większość definicji emo określa osobę będącą emo jako bardzo emocjonalną, wrażliwą, nieśmiałą, zamkniętą w sobie, ponurą i cichą. WSZYSTKO O JASZCZĘBIACH
~ lubie fasole
5/8/21, 4:20 PM
nie wiem co to jest IMAO, tak samo tak ta NAJJKA. Dowiedziałem się tego od mojej koleżanki i mówiła że to jest złe.
~ IMAO
3/6/21, 9:33 AM
Ja też nadal nie kumam co oznacza, gdy ktoś napisze słowo „ IMAO ” w komentarzach pod filmikami i nic więcej nie pisze, oprócz tego słowa. Dodam, że to się tyczy bardzo różnych filmików o różnej tematyce. Jeśli słowo IMAO oznacza dosłownie - w mojej aroganckiej opinii, to należałoby napisać IMAO i dopisać swoje zdanie. Samo słowo IMAO znajduję często pod filmikami, które są interesujące, lub zabawne, więc o co chodzi?
~ Crazy
11/3/20, 7:59 PM
Dziękuję
~ Najjka
10/14/20, 11:05 AM
Nadal nie kumam ?/